Liturgievieringen

Gepubliceerd op: 21/01/19
dag dd tijd locatie viering voorganger koor bijzonderheden
               
Februari                                   Vierde zondag door het jaar
zo 3 10.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren    
zo 3 10.00 Nicolaas euch J.Haen    
               
di 5 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
vr 8 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren   seniorenviering
                                                Vijfde zondag door het jaar                                     
zo 10 10.00 Laurentius-MM euch J.Haen Parochiekoor  
zo 10 10.00 Nicolaas w&cv Liturgiegroep    
               
di 12 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
vr 15 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
                                                Zesde zondag door het jaar                                     
zo 17 10.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren Parochiekoor   
zo 17 10.00 Nicolaas w&cv J.Haen    
               
di 19 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
                                                Zevende zondag door het jaar                                     
zo 24 10.00 Laurentius-MM euch J.Haen Byzantijnskoor  
zo 24 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren    
               
di 26 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
vr 1 10.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren Parochiekoor  
   Maart                                    Achtste zondag door het jaar
zo 3 10.00 Laurentius-MM euch J.Haen Golden Voices voorstel. 1e comm 
zo 3 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren   en vormelingen
              en doopterugkom
di 5 10.00 Kapel w&cv Liturgiegroep    
wo 6 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren   aswoensdag
    19.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren   aswoensdag
                                                Eerste zondag van de veertigdagentijd
zo 10 10.00 Laurentius-MM w&cv Liturgiegroep Parochiekoor prest.vastenproject
zo 10 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren    
               
di 12 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
vr 15 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
                                                Tweede zondag van de veertigdagentijd
zo 17 10.00 Laurentius-MM euch J.Haen    
zo 17 10.00 Nicolaas w&cv J.v.Meeteren    
               
di 19 10.00 Kapel w&cv J.v.Meeteren    
                                                Derde zondag van de veertigdagentijd
zo 24 10.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren Parochiekoor  
zo 24 10.00 Nicolaas euch J.Haen    
               
di 26 10.00 Kapel w&cv Liturgiegroep    
di 26 19.00 Laurentius-MM w&cv J.v.Meeteren   Boeteviering
                                                Vierde zondag van de veertigdagentijd
zo 31 10.00 Laurentius-MM euch J.Haen    
zo 31 10.00 Nicolaas w&cv Liturgiegroep